Kontaktné informácie

Profil

fotograf-v-terene.jpg
Narodil som sa v roku 1983 a fotenie bolo už v detstve pre mňa niečým magickým. Nikdy nezabudnem na moje začiatky, kedy som každú jednu fotku zhotovil pomocou manuálneho expozimetra :)

Čas plynie neuveriteľne rýchlo a analógový fotoaparát v súčasnosti používam pomerne málo , už len čisto na čiernobielu fotografiu. Expandovanie digitálnej fotografie neobišlo ani mňa a v súčasnosti používam profesionálnu techniku Canon. Aj keď klasickej analógovej fotografii sa venujem v súčasnosti minimálne, neplánujem sa jej vzdať. Pocitu pri spracovaní a zhotovovaní fotiek v tmavej komore sa ten komfortný pocit za PC nikdy nevyrovná!
 
Najväčším zlomom bol pre mňa rok 2007 kedy som absolvoval kurz fotografie pod vedením profesionálneho fotografa Mgr. Pavla Breiera ArtD., ktorý som ukončil skúškou, akreditovanou Ministerstvom školstva SR.

Kontaktné údaje

Kontaktujte ma prosím na e-mail, alebo prostredníctvom kontaktného formulára, vďaka ktorému máte možnosť zaslať pripomienku, otázku alebo, napísať svoje názory, podnety a sťažnosti. Uveďte prosím svoje meno a kontaktné údaje a vyplňte Vašu požiadavku.
Odpoviem Vám v čo najkratšom možnom čase.

  • e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
  • mobil : 0905 875251

Kontaktný formulár

Prepošli kópiu e-mailu na vlastnú adresu